Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań. Aż pięć zmian w składzie mistrzów Polski!

Nie tylko zawieszonych za kartki Karola Linettego i Łukasza Trałki nie ma w wyjściowym składzie Lecha Poznań na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z jedenastki wypadli też Marcin Kamiński, Vladimir Volkov i Gergo Lovrencsics. Kto ich zastąpił? Relacja na żywo w sport.pl

To było do przewidzenia, że za Łukasza Trałkę i Karola Linettego zagrają Maciej Gajos i Darko Jevtić. Podobnie jak to, że po odcierpieniu kary za kartki do wyjściowego składu wróci Tamas Kadar, co będzie oznaczało miejsce wśród rezerwowych dla Vladimira Volkova.

Niespodzianką jest jednak brak w zespole Marcina Kamińskiego. Zastąpi go w Bielsku-Białej Maciej Wilusz, dla którego będzie to pierwszy ligowy występ dla Lecha Poznań od września 2014 roku!

Ponadto trener Jan Urban da w sobotę zadebiutować Hiszpanowi Sisiemu - kosztem Gergo Lovrencsicsa.

Skład Lecha Poznań na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz , Tamas Kadar - Abdul Tetteh, Maciej Gajos - Szymon Pawłowski, Darko Jevtić, Sisi - Nicki Bille.

Rezerwowi Lecha Poznań: Krzysztof Kotorowski, Vladimir Volkov, Marcin Kamiński, Dawid Kownacki, Kebba Ceesay, Dariusz Dudka, Gergo Lovrencsics.

Początek spotkania o godz. 18.

Więcej o: