Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań. "Kolejorz musi zacząć wygrywać seriami, jeśli chce się liczyć"

- To Hiszpan Sisi jest ważną alternatywą dla Lecha Poznań, by eliminować słabe punkty w zespole. Takim słabym punktem był w meczu z Termalicą Nieciecza np. Gergo Lovrencsics. Dlatego jego zatwierdzenie do gry to sprawa kluczowa - mówili goście studia LechTV przed sobotnim meczem Kolejorza z Podbeskidziem Bielsko-Biała

W studiu Jakub Szymczak z LechTV i Radosław Nawrot z "Gazety Wyborczej" rozmawiali o meczach Lecha Poznań z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Termalicą Nieciecza, który Kolejorz w pierwszej tegorocznej kolejce wygrał 5:2. - Już nikt nie płacze po Kasprze Hämäläinenie. Przeszedł już na karty historii. Lech miał bowiem w pierwszym spotkaniu napastników, którzy strzelili mu bramki i Karola Linettego z trzema asystami na pozycji ofensywnego pomocnika - mówił Radosław Nawrot. - Jeszcze miesiąc temu mówiliśmy o tym, że Lech nie ma napastnika.

Rozmówcy przypominali też mecz jesienny, w którym Lech przegrał 0:1. - Mówić o Lechu, że jest w formie, jest absolutnie przedwcześnie po pierwszym meczu. A musi on zacząć wygrywać seriami, tak jak na koniec zeszłego roku, o ile chce się liczyć w walce o mistrzostwo - komentowali w studiu LechTV. - Terminarz Lechowi sprzyja, może pozwolić mu się rozpędzić. A w Polsce gdy wygrywa się kilka meczów z rzędu, można się bardzo przesunąć w tabeli.

Więcej o:
Copyright © Agora SA