Brąz Gołdy w nieoficjalnych mistrzostwach kraju krasnali

Trzecie miejsce zdobyła Karolina Gołda z RKT Return Radom w nieoficjalnych mistrzostwach Polski w kategorii krasnali, które odbyły się w Puszczykowie.

Na obiektach Angelique Kerber w Puszczykowie, rozegrane zostały mistrzostwa Polski w hali w kategorii krasnali. Udział w nich wzięło 33 tenisistki z czego radomski Return reprezentowały: Karolina Gołda i Wiktoria Chmielewska.

Niestety już w pierwszym pojedynku los skrzyżował ze sobą obie radomianki i lepszą okazała się dużo bardziej doświadczona i starsza - Gołda. Tym samym jedna z podopiecznych Katarzyny CHmielewskiej musiała pożegnać się z turniejem.

W drugiej rundzie Gołda pokonała Martynę Mackiewicz z K.T. GAT Gdańsk. W końcu w pojedynku ćwierćfinałowym radomianka trafiła na rozstawiona z numerem drugim - Dominikę Podhajecką. W tym spotkaniu trwającym ponad dwie godziny lepsza okazała się tenisistka z Górzycy.

Porażkę w singlu Gołda powetowała sobie w grze podwójnej, zdobywając brązowy medal. Grała ona w parze z Moniką Stankiewicz z Winnera Kraków. W półfinale para radomsko-krakowska uległa rozstawionym z numerem pierwszym - Emilii Nizio i Zuzannie Męcik.

Copyright © Agora SA