Darmowe szkolenie dla młodych piłkarzy. Sprawdź, czy twoje dziecko może skorzystać

Lubuski Związek Piłki Nożnej wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze oraz Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie zapraszają na konsultacje selekcyjne chłopców rocznika 2003, którzy chcieliby uczęszczać do klasy sportowej - profil piłka nożna Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017.

Uczniom GOSSM zapewnia się nieodpłatnie: naukę w szkołach w Gorzowie i w Zielonej Górze, zajęcia treningowe zintegrowane z planem dydaktycznym w szkole, wykwalifikowaną kadrę trenerską, bazę treningową, sprzęt treningowy i meczowy, wakacyjne zgrupowania, opiekę medyczną, cykliczne badania lekarskie, odnowę biologiczną, ubezpieczenie. A młodzi piłkarze nie musza przy tym rozstawać się ze swoimi klubami. I dostają wolne weekendy, by m.in. rozgrywać ligowe mecze w barwach swoich klubów.

Młodzi sportowcy spoza Zielonej Góry czy Gorzowa mogą liczyć na 50 proc. zniżki opłat za zakwaterowanie i wyżywienie w internacie.

Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby dostać się do ośrodków szkoleniowych? Zaliczyć testy sprawnościowe, wykazać się świadectwami szkolnymi. Konieczny będzie też bardzo dobry stan zdrowia - zaświadczenie od lekarza specjalisty medycyny sportowej o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu lub ewentualnie zgodę rodzica/opiekuna.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: Lubuski Związek Piłki Nożnej, ul. Ptasia 2A, 65-514 Zielona Góra, tel./faks 68 452 82 00 oraz poprzez e-mail: kamil@lubuskizpn.pl Zgłoszeniu powinno zawierać: imię nazwisko, adres, telefon, szkoła, klub sportowy, pozycja na boisku, średnia ocen w szkole za I semestr.

Jeśli potrzebujecie więcej informacji, możecie je znaleźć na stronie lubuskizpn.pl (w zakładce GOSSM) lub zatelefonować do Kamila Żeberskiego, kierownika GOSSM, - 506 310 999.