Górnik Zabrze. Prejuce Nakoulma wygrał z Łukaszem Podolskim. Choć do bramki trafili obaj

W ostatniej kolejce tureckiej ekstraklasy naprzeciwko siebie stanęli Prejuce Nakoulma, były gwiazda Górnika Zabrze, i Łukasz Podolski, zadeklarowany kibic zabrzańskiego klubu.

Czy Górnik Zabrze będzie piął się tabeli? Podyskutuj na Facebooku >>

Spotkanie Mersin Idman Yurdu - Galatasaray Stambu nieoczekiwanie wygrali 2:1 broniący się przed spadkiem gospodarze. Duża w tym zasługa Prejuce'a Nakoulmy, który otworzył wynik meczu (na poniższym filmiku od 1:31). Co więcej, krótko po przerwie po faulu na nim drugą kartkę obejrzał Semih Kaya, obrońca gości.

Nakoulma zszedł z boiska w 86. minucie, a chwilę później kontaktową i - jak się okazało - jedyną bramkę dla zespołu ze Stambułu zdobył Łukasz Podolski (na filmiku od 3:34).