Piłkarze Pogoni Szczecin zaprezentowali się kibicom przed rundą wiosenną [ZDJĘCIA]

W przerwie meczu futsalowej Pogoni 04 Szczecin z Gwiazdą Ruda Śląska, odbyła się prezentacja piłkarskiej Pogoni Szczecin przed rundą wiosenną.

Całe wydarzenie trwało przeszło pół godziny i śmiało można stwierdzić, że była to najbardziej efektowna prezentacja Pogoni Szczecin w ostatnich latach. Poprzednio granatowo-bordowi prezentowali się swoim kibicom albo na stadionie, albo na mocno naruszonej zębem czasu hali SDS-u. Tym razem udało się pójść z duchem czasu i zorganizować efektowną imprezę w Azoty Arenie. Z racji tego, że przerwa w meczu futsalu nie pozwoliła na zbyt obszerny harmonogram, wszystko przebiegło sprawnie i dość szybko, ale jednocześnie z dużą klasą i smakiem.

W hali wygaszono światła i spuszczono podwieszony pod sufitem telebim, na którym kibice widzieli sylwetki kolejno wychodzących na środek zawodników. Piłkarze otrzymywali z rąk prezesa Jarosława Mroczka swoją koszulkę, a potem pozowali do wspólnego zdjęcia. Wszyscy piłkarze zostali bardzo ciepło przywitani, a fani Dumy Pomorza skandowali między innymi głośne: Portowcy, walczyć o mistrza!".

Każdy z kibiców, który przyszedł na prezentację, mógł liczyć na darmowy plakat drużyny, na którym mógł potem zebrać podpisy od zawodników Pogoni.

Jedynym nieobecnym na prezentacji był Jakub Piotrowski, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji młodzieżowej. W poniedziałek o godzinie 18:00, Pogoń zagra na własnym stadionie z Koroną Kielce.