Wigry jadą na obóz. Chorwat w kadrze

23 piłkarzy liczy kadra Wigier Suwałki na zgrupowanie na Cyprze. W tym gronie jest m.in. Chorwat Marko Brtan

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

I-ligowy zespół z Suwałk przygotowuje się do wiosennych zmagań w I lidze. Wcześniej był na zgrupowaniu w Bydgoszczy, a w niedzielę uda się na obóz na Cypr. Podczas dwutygodniowego pobytu Wigry mają w planach cztery sparingi. Zmierzą się z litewskim Atlantasem Kłajpeda, rosyjskimi młodzieżowymi drużynami Spartaka Moskwa i Kubania Krasnodar oraz IV-ligową Polonią Warszawa.

W kadrze na zgrupowanie na Cyprze znalazło się 23 piłkarzy. W tym gronie jest m.in. Chorwat Marko Brtan, który był już testowany podczas obozu w Bydgoszczy. Na Cypr z I-ligową drużyną nie jedzie natomiast Michał Pawlik z Jagiellonii Białystok, który był sprawdzany w niedawnym sparingu z Żalgirisem Wilno.

Kadra Wigier na obóz

Bramkarze : Karol Salik, Hieronim Zoch.

Obrońcy: Artur Bogusz, Jakub Bartkowski, Tomasz Jarzębowski, Maciej Wichtowski, Adrian Karankiewicz, Bartosz Widejko, Kamil Lauryn.

Pomocnicy: Aleksandar Atanacković, Damian Gąska, Marcin Tarnowski, Bartosz Biel, Mateusz Żebrowski, Bartłomiej Kalinkowski, Maksims Rafalskis, Omar Santana, Miłosz Kozak, Marko Brtan, Filip Rusiak.

Napastnicy: Kamil Zapolnik, Kamil Adamek, Dawid Makaradze.

Więcej o: