Śląsk - Wisła 1:0. Rafał Boguski: Nie tak chcieliśmy zacząć rundę wiosenną

Pomocnik Wisły najpierw zdobył gola z pozycji spalonej, a piłka po jego strzela odbiła się od słupków. W drugiej połowie trafił w poprzeczkę.

- Na początku drugiej połowy mieliśmy kilka sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. Śląsk miał stały fragment, po którym strzelił nam bramkę - twierdzi Boguski na oficjalnej stronie klubu.

Wisła źle wznowiła rozgrywki, na dodatek przegrana była szóstą porażką z rzędu. - To nie może nas załamać. Musimy myśleć pozytywnie. Teraz jesteśmy źli, że nie mamy punktu, ale musimy myśleć o kolejnym spotkaniu. Będziemy grali u siebie. Postaramy się zgarnąć trzy punkty - dodał Boguski.

Choć Wisłą przegrała, to plusem meczu w głosowaniu NC+ został debiutant Zdenek Ondrasek. Czech walczył, biegał, wygrywał pojedynki główkowe i był bliski zdobycia gola. - Nie mogę być zadowolony po takim spotkaniu. Przegraliśmy, a ja miałem dwie okazje, których nie wykorzystałem. Były jeszcze inne, które mogły zmienić wynik na naszą korzyść - powiedział Ondrasek. - Nie zasłużyliśmy na przegraną, ale jeśli nie wykorzystuje się stwarzanych sytuacji, to trudno myśleć o zwycięstwie. Śląsk tak naprawdę miał dzisiaj jedną okazję, która zakończyła się golem, więc wygrał. Taka czasem jest piłka.

Teraz Wisłą dwa razy zagra przy Reymonta. - Nie możemy się załamywać. W grze było kilka dobrych momentów. Trzeba przeanalizować to, co zrobiliśmy źle i to poprawić. Gra w polskiej lidze to dla mnie nowe doświadczenie i nie mogę się już doczekać tego, co przed nami.

Więcej o: