Górnik Zabrze. Długa kolejka kibiców po bilety na WDŚ. Leszek Ojrzyński: Szacunek dla nich!

- Przyjechałem dziś do klubu o 7.40 i kolejka kibiców po bilety na mecz z Ruchem Chorzów ciągnęła się aż na wysokość szatni - mówi Leszek Ojrzyński, trener Górnika Zabrze.

W czwartkowy poranek Górnik Zabrze poinformował, że prawdopodobnie do końca dnia rozejdą się ostatnie bilety na derby z Ruchem Chorzów. Przy okazji opublikował też zdjęcia długiej kolejki fanów przed sklepem kibica, w którym można kupić wejściówki. Kiedy zaś na chwilę przed godziną 14 przyjechaliśmy do klubu na konferencję prasową awizującą spotkanie z Cracovią, chętnych na bilety wciąż nie brakowało.

- Ogromna radość, że mamy tylu fanatyków - mówi nam Leszek Ojrzyński. - Przyjechałem dziś do klubu o 7.40 i kolejka ciągnęła się aż na wysokość szatni. Gdy wychodziliśmy na trening, była już prawie do bramy. Wielka sprawa. Szacunek dla tych ludzi, że poświęcają tyle czasu, by zdobyć bilet. Dla nas z kolei to jeszcze większa motywacja, by walczyć na boisku. Mam tylko nadzieję, że wejściówek wystarczy dla wszystkich. Byłoby szkoda, gdyby część kibiców musiała odejść z niczym - podkreśla trener Górnika.

Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?
Więcej o: