Górnik Zabrze. Nowy piłkarz Górnika porównał go do... Realu Madryt

- W trakcie wesela mojej siostry cała rodzina szwagra namawiała mnie, żebym przeszedł do Górnika Zabrze - opowiadał w trakcie prezentacji zespołu Sebastian Steblecki.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Podczas wtorkowej prezentacji Górnika Zabrze szczególną uwagę kibiców skupiali ci, którzy do zespołu z Roosevelta dołączyli tej zimy. Sami zresztą również nie zamierzali pozostawać w cieniu.

I tak, Szymon Matuszek - mający w swoim CV pobyt w Realu Madryt C - stwierdził, że "pod względem tytułów mistrzowskich Górnik jest polskim odpowiednikiem Realu". Sebastian Steblecki z kolei przyznał, że na transfer do Zabrza namawiał go... szwagier. - Moja siostra wyszła za mąż za chłopaka z Rudy Śląskiej, który jest kibicem Górnika. Podobnie zresztą jak cała jego rodzina. Dlatego już podczas wesela namawiali mnie, żebym przeszedł na Roosevelta - opowiadał Steblecki.

Obcokrajowcy natomiast prezentowali efekty swoich starań o przyswojenie języka polskiego. - Witam kibiców Górnika! Witam Torcidę! - to słowa Estończyka Kena Kallaste. Hiszpan Jose Kante miał tymczasem przesłanie następującej treści: - Zapraszamy na derby!

Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?
Więcej o: