Podczas meczu żużlowego będzie... koncert popowy!

Rusza sprzedaż biletów na Mecz Charytatywny dla Darcy'go Warda

W środę, o g. 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na Mecz Charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie dla kontuzjowanego Darcy'ego Warda.

- Zgodnie z zapowiedziami, 10 lutego rozpoczniemy sprzedaż biletów na mecz, który zaplanowaliśmy na "Lany poniedziałek" na godzinę 16.00. Ceny ustaliliśmy na poziomie 20 i 10 złotych. Chcemy, by jak najwięcej kibiców zobaczyło na żywo na Motoarenie, jak nasza drużyna rywalizuje z teamem "Przyjaciół Darcy'ego" - powiedziała prezes KS Toruń, Ilona Termińska.

Obecnie trwają pracę nad scenariuszem imprezy oraz dopinane są szczegóły odnośnie imprez towarzyszących wydarzeniu. - Po raz pierwszy na Motoarenie pozwoliliśmy sobie na nutę szaleństwa. Podczas meczu na koronie stadionu odbędzie się koncert jednego z zespołu synthpopowych, popularnego na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Będzie to miłe uzupełnienie meczu żużlowego. Scena znajdzie się na drugim łuku i będzie tak ustawiona, by kibice mogli bez problemu oglądać to co się na niej dzieje.

Kto weźmie udział w meczu? - Mogę jednak zapewnić, że obsada meczu jest naprawdę ciekawa, a ścigania na torze nie powinno zabraknąć. Mogę dodać, że jedną drużynę poprowadzi Jacek Gajewski, a drugą Neil Middleditch, menedżer Poole Pirates. Na konferencji przedstawimy także nowy wzór kevlaru, w którym nasi zawodnicy będą występować w sezonie 2016 - zakończyła prezes KST.

Ceny biletów na Mecz Charytatywny dla Darcy'ego Warda:

Trybuna Główna: 50 złotych,

Trybuna Niebieska oraz Trybuna Zielona: Normalny - 20 złotych, Ulgowy - 10 złotych,

Program zawodów: 5 złotych;

Bilety można kupować od środy, 10 lutego od godziny 12.00 poprzez stronę: www.kstorun.kupbilety.pl

Ponadto sprzedaż prowadzona jest w:

- Atrium Copernicus (stoisko KS Toruń przy Decathlonie) - od poniedziałku do niedzieli od 10 do 20;

- Motoarena - od poniedziałku do piątku od 10 do 16 (kasa główna).

Więcej o: