Lekkoatletyczny trening piłkarzy Broni. W środę test z Lechią

Trzecioligowi futboliści radomskiej Broni kontynuują przygotowania do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka trenują we własnym gronie, szykując się do kolejnych sparingów

Broniarze już drugi tydzień trenują na tzw. obozie dochodzeniowym. W jego trakcie dawka treningowa zwiększyła się dwukrotnie. Ekipa trenera Dziubka ćwiczy dwa razy dziennie. Zajęcia odbywają się m.in. na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Osiedlowej, a także na stadionie MOSiR -u przy ul. Narutowicza. Oprócz zajęć czysto piłkarskich nie brakuje ćwiczeń ogólnorozwojowych, czy szybkościowych. Zespół z Plant zaliczył na przykład trening lekkoatletyczny.

- Było sporo dynamicznego biegania na bieżni przy stadionie. Do końca tygodnia piłkarze będą tak ciężko trenować - informuje oficjalna witryna internetowa radomskiego klubu.

Tymczasem w środę 10 lutego (o godz. 19) Broń rozegra kolejny sparing w okresie przygotowawczym. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Narutowicza zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Z kolei w sobotę 13 lutego rywalem Broniarzy będzie Pogoń Staszów.

Więcej o: