Z jakimi numerami zagrają nowi piłkarze Lecha Poznań? Młodzi wybrali, Volkov bierze po Douglasie, a Nicki Bille po Hamalainenie

Kamil Jóźwiak i Tomasz Dejewski wybrali numery, z jakimi zagrają w nadchodzącej rundzie. Wcześniej dowiedzieliśmy się z jakimi numerami zagrają nowi zawodnicy - Nicki Bille, Sisi oraz Vladimir Volkov.

Lech Poznań zgłosił listę numerów, z którymi jego piłkarze będą występować w nadchodzącej rundzie ekstraklasy oraz rozgrywkach Pucharu Polski. Kamil Jóźwiak i Tomasz Dejewski, którzy wyjechali w styczniu na swoje pierwsze zgrupowanie z pierwszą drużyną Lecha, podjęli już decyzje dotyczącą oznaczenia na koszulkach. Skrzydłowy Jóźwiak zdecydował się na numer 29, z kolei stoper Dejewski wybrał 39. Obaj zawodnicy wciąż czekają na debiut w "Kolejorzu", a do tej pory grali jedynie w rezerwach i drużynach młodzieżowych klubu.

Wcześniej swoje numery wybrali też zawodnicy sprowadzeni przez Lecha w zimowym okienku transferowym. Vladimir Volkov przejął "trójkę" po Barrym Douglasie, a Sisi zdecydował się na numer 25. Małe kontrowersje wzbudził Nicki Bille biorąc numer 19 po odchodzącym do Legii Kasprze Hamalainenie. Duńczyk stwierdził: - Wiem, że wcześniej koszulkę z tym numerem nosił najlepszy strzelec, ale teraz to ja wezmę odpowiedzialność za strzelanie goli. Z tą różnicą, że nigdy nie pójdę do Legii.

Więcej o: