Dołącz do Green Ducks i zagraj w drużynie futbolu amerykańskiego

To już ostatnia chwila, by zrealizować swoje marzenia sportowe i dołączyć do radomskiej drużyny futbolu amerykańskiego. Zapisy wciąż trwają.

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią mającą marzenia zostać sportowcem, to nawet przez moment się nie wahaj i spróbuj swoich sił w zespole radomskich Kaczorów. Green Ducks w dalszym ciągu poszukuje zawodników do drużyny, która z roku na rok się rozwija, a w obecnym sezonie ma poważne plany awansu do I ligi PLFA.

Jak głosi komunikat organizatora, by zostać profesjonalny futbolistą nie trzeba być nie wiadomo jak sprawnym. Nie liczy się także waga, bowiem niektóre pozycje na boisku przewidziane są zwłaszcza dla osób w rozmiarze XXXL. Także wszystkie zasady, tej wcale nie tak trudnej do pojęcia dyscypliny zostaną przekazane podczas zajęć.

Ponadto treningi w Green Ducks prowadzi nie byle kto, a sam Luke Zetazete, a więc były koordynator reprezentacji Polski, a także mający w swoim CV, triumfy klubowe w ligach: Rosji i Filipin.

Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie - wiadomość, do Green Ducks, poprzez oficjalną stronę internetową klubu mieszczącą się na profilu facebook'owym.