Victoria triumfowała w mini turnieju z udziałem piłkarzy Broni

Dwa kolejne mecze towarzyskie rozegrali piłkarze III-ligowej Broni Radom. Tym razem podopieczni Grzegorza Dziubka zaprezentowali się w mini turnieju z udziałem: Victorii Sulejówek i Dolcana Ząbki.

W pierwszym pojedynku Victoria Sulejówek (IV liga) pokonała Dolcana Ząbki (I liga) 2:1. Po tym spotkaniu na murawie zaprezentowała się radomska Broń rywalizując przez 45. minut z I-ligowcem. Pojedynek z wyżej notowanym rywalem zawodnicy z Radomia przegrali, ale na tle bardziej doświadczonych rywali, pokazali się z dobrej strony. To Broń stworzyła więcej strzeleckich okazji do zdobycia bramki, aniżeli zawodnicy trenera Dariusza Dźwigały, ale na listę strzelców wpisał się tylko Łukasz Krupnik.

W kolejnym pojedynku, w którym szkoleniowiec Grzegorz Dziubek dokonał wielu zmian, jego podopieczni także nie strzelając gola, ulegli Victorii 0:2.

W zespole z Plant testowani byli m.in.: Władysław Terentjew, Kamil Plisinkiewicz i Adam Matejak.

Wyniki:

Broń Radom - Dolcan Ząbki 0:1

Broń: Młodzinski - Jakubczyk, Sala, Terentiew, Wicik, Leśniewski, Więcek, Sałek, Dziubek, Dziubiński, Nowosielski oraz Kupiec, Plisikiewcz, Bojek.

Broń Radom - Victoria Sylejówek 0:2

Broń Prasek - Jakubczyk, Kupiec, Terentiew, Sala, Dobosz, Bojek, Kumoch, Bouchniba, Plisikiewcz, Matejak oraz Dziubiński, Pryciak, Leśniewski, Kimura.

Więcej o: