Piast Gliwice. Radoslav Latal: Nie spodziewam się nowych piłkarzy, ale kilku może odejść

- Arturs Karasausks nie jest przygotowany na takim poziomie, jakiego oczekuję - przyznaje Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice.

Piast Gliwice zostanie mistrzem Polski? Podyskutuj na Facebooku >>

Czy Piast zamknął już kadrę na wiosnę? - Nie spodziewam się, by ktokolwiek dołączył do drużyny. Zawodnikom powiedziałem, że właśnie w takim składzie personalnym chcę walczyć w ekstraklasie. Nie wykluczam natomiast wypożyczeń do innych klubów. Mamy kilku młodych chłopaków, którzy powinni regularnie grać - mówi Latal.

O tych, którzy w ostatnich tygodniach zasilili szeregi Piasta, mówi natomiast tak: - Macieja Jankowskiego nie trzeba przedstawiać, wszyscy znają go z Wisły Kraków. To zawodnik o dużych możliwościach. Kristijan Ipsa na pewno pomoże dwójce mniej doświadczonych stoperów, jakimi są Hebert i Kornel Osyra. Zawsze uchodził za twardego i rozsądnego obrońcę, grał w dobrych klubach. Jeśli chodzi o Artursa Karasausksa, to obecnie nie jest przygotowany na takim poziomie, jakiego oczekuję. W piłkę gra jednak znakomicie i na pewno w tym sezonie jeszcze bardzo nam pomoże. Obserwowałem go od niespełna pół roku i wiem, jak go wykorzystać w stu procentach.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?
Więcej o: