Kto jeszcze dołączy do Wisły Kraków? Tadeusz Pawłowski: Rozstrzygną najbliższe godziny

Trener Pawłowski zapowiada, że Wisła jeszcze w tym tygodniu może pozyskać kolejnego piłkarza. - Myślę, że w ciągu najbliższych godzin będą państwo wiedzieli więcej - powiedział dziennikarzom po sparingu z Górnikiem Zabrze.

Facebook?  | A może Twitter? 

W piątek w Myślenicach krakowianie rozegrali ostatni mecz kontrolny przed startem ligi. Przegrali 1:2. Na boisku zaprezentowali się piłkarze pozyskani zimą przez Wisłę - Rafał Pietrzak, Witalij Bałaszow, Patryk Małecki i Krzysztof Drzazga. Z powodu urazu i choroby nie zagrał Zdenek Ondraszek. Trener Pawłowski zapowiada, że niedługo może do nich dołączyć kolejny piłkarz.

- Jesteśmy aktywni na rynku. Najbliższe godziny rozstrzygną, co się wydarzy. Może być tak, że jakość drużyny jeszcze wzrośnie. Nie chcę teraz za dużo mówić, ale myślę, że jutro będą państwo wiedzieli więcej - powiedział.

Prawdopodobnie chodzi o bramkarza lub środkowego pomocnika. Trener pytany o obsadę bramki na mecz ze Śląskiem Wrocław unikał jednoznacznej odpowiedzi. - Jeszcze nie mogę powiedzieć, bo coś się dzieje - uśmiechnął się Pawłowski.

W czwartek trener Wisły mówił z kolei krakow.sport.pl, że szuka wzmocnień do środka pola. - Potrzebujemy gracza na pozycję 8 lub 10. Mamy kilku kandydatów, ale nie wiadomo, czy będzie nas na nich stać.

Więcej o:
Copyright © Agora SA