Są ceny biletów na mecz Polska - Serbia w Poznaniu. Najtańsze za 50 zł

Od 50 do 90 zł trzeba zapłacić za bilet na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Serbią, który 23 marca zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Sprzedaż biletów ruszy za niespełna trzy tygodnie i początkowo będzie zamknięta.

Dla kadry Adama Nawałki mecz z Serbią będzie pierwszym w tym roku sprawdzianem formy w przygotowaniach do finałów mistrzostw Europy, które w czerwcu rozpoczną się we Francji. Biało-czerwoni w marcu zagrają dwa spotkania towarzyskie, bo trzy dni po pojedynku w Poznaniu zmierzą się we Wrocławiu z Finlandią.

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił już ceny biletów na oba spotkania. Są identyczne. I tak za bilet trzeciej kategorii, który uprawnia do wejścia na najniżej położone miejsca za bramką, kosztuje 50 zł. 70 zł trzeba zapłacić za miejsce na pozostałych sektorach za bramką oraz na łukach Inea Stadionu. Najwięcej, bo 90 zł kosztuje wstęp na trybuny wzdłuż linii bocznych.

W ofercie jest też bilet rodzinny na specjalny sektor położony za bramką na tzw. czwartej trybunie (od strony ul. Ptasiej). Dziecko do lat 12 zapłaci 20 zł, a jego opiekun 50 zł. Ponadto wstęp dla osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim i jej opiekuna kosztuje 50 zł.

Sprzedaż biletów na poznański mecz reprezentacji Polski rozpocznie się we wtorek 23 lutego i do niedzieli 28 lutego będzie prowadzona tylko dla posiadaczy Karty Kibica Reprezentacji. Od 29 lutego bilety będzie mógł już kupić każdy w sprzedaży otwartej. Sprzedaż wejściówek będzie się odbywała w internecie na stronie kupbilet.pl. Wejściówek w kasach stadionu w ogóle nie będzie.

Przed Euro 2016 reprezentacja Adama Nawałki zagra w sumie cztery mecze kontrolne w Polsce. Po marcowych spotkaniach w Poznaniu i Wrocławiu, 1 czerwca zagra w Gdańsku z Holandią, a pięć dni później w Krakowie z Litwą.

Pierwszy mecz finałów mistrzostw Europy wyznaczono na 12 marca. Polska wówczas w Nicei z Irlandią Północną.

Więcej o: