Wisła grała z Czechami. Przegrywała, ale odrobiła straty

Drużyna puławskiej Wisły przygotowuje się do sezonu na zgrupowaniu w Ustroniu. W trakcie obozu wicelider II ligi zmierzył się z występującym w tej samej klasie, ale czeskiej FC Hlucin. Mecz zakończył się remisem.

Zespół trenera Bohdana Bławackiego zaczął źle. Już w 11. minucie puławianie stracili bramkę z rzutu karnego. Wiślacy próbowali odrabiać straty, ale niewiele z tego wynikało. W 58. min. Czesi strzelili drugiego gola. Wydawało się więc, że spotkanie zakończy się ich wygraną. Drużyna puławska jednak nie rezygnowała i w 73 min. Sebastian Głaz z rzutu karnego zdobył kontaktowego gola. Natomiast wynik meczu na 2:2 ustalił na osiem minut przed końcowym gwizdkiem Przemysław Kanarek.