KS Toruń zaprasza na kolejny "Video Czwartek"

Gośćmi będą Wojciech Żabiałowicz, Tomasz Chrzanowski i Jacek Gajewski.

Już w najbliższy czwartek, 4 stycznia 2016 roku o godzinie 18.30 Klub Sportowy Toruń S.A. zaprasza na "Video Czwartek"! Zgodnie z zapowiedziami będzie to drugi z czterech zaplanowanych spotkań, które odbędą się na Motoarenie w Speedway Restauracji.

- Na pierwszy "Video Czwartek" przyszło naprawdę sporo fanów czarnego sportu, za co jesteśmy im po stokroć wdzięczni. Miałam okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu i muszę przyznać, że było naprawdę interesująco. Dużo śmiechu, ciekawych historyjek, myślę, że naszym fanom się to również podobało. Kontynuujemy wyznaczoną wcześniej drogę i mamy nadzieję, że kolejne odsłony spotkań będą się cieszyły nie mniejszym powodzeniem niż inauguracja. W tym miejscu należy jeszcze dodać, iż ostatecznie zdecydowaliśmy się na nie biletowanie spotkań, dlatego też zachęcamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się spotkać z naszymi gośćmi, do Speedway Restauracji już w najbliższy czwartek - powiedziała Ilona Termińska.

Tym razem w Speedway Restauracji Marcin Pułaczewski poprowadzi spotkanie z Wojciechem Żabiałowiczem, Tomaszem Chrzanowskim i managerem toruńskiej drużyny, Jackiem Gajewskim. - Pierwotnie swój udział w spotkaniu potwierdził Tomasz Bajerski, jednak ze względu na wyjazd jego obecność w czwartek jest niemożliwa. Postaramy się go zaprosić w innym terminie, wiemy jak bardzo Pan Tomasz jest ważny dla toruńskich kibiców. Oczywiście kolejne spotkanie to kolejne konkursy oraz dokończenie batalii o pakiet VIP, na jeden z meczów wyjazdowych naszych "Aniołów". Jestem przekonana, że ten wieczór przypadnie do gustu naszym kibicom! - zakończyła Prezes Klubu Sportowego Toruń.

Więcej o: