Śląsk Wrocław znalazł sponsora. To znana firma bukmacherska

STS, czyli legalna firma bukmacherska w Polsce rozpoczyna współpracę ze Śląskiem. W ramach nowej umowy sponsorskiej materiały promujące STS pojawią się na ściankach sponsorskich klubu i bandach reklamowych.

Znajdź nas na Facebook'u | Ćwierkamy też na Twitterze

- To pierwsza umowa sponsorska w nowym roku i dlatego jej podpisanie bardzo nas cieszy. To również kolejny sukces Działu Marketingu, który wcześniej dobrze wystartował z Programem Lojalnościowym Ekipa i udanie powrócił do akcji "Śląsk Wrocław rusza w trasę". Współpracę z firmą STS traktujemy jako świetny prognostyk i znak lepszych czasów. Teraz czekamy na kolejne firmy, które zechcą dołączyć do rodziny Śląska Wrocław i poznać biznesową ofertę naszego klubu - podkreśla prezes Śląska Paweł Żelem.

Zgodnie z warunkami umowy materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań wrocławskiej drużyny na bandach reklamowych, a także na ściankach sponsorskich klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w punktach przyjmowania zakładów w województwie dolnośląskim, a także na profilach firmy w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów we Wrocławiu zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe.

Śląsk nadal nie znalazł sponsora, który pojawi się na koszulkach. Ostatni - firma Tauron - współpracę z wrocławskim klubem zakończył pod koniec 2014 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA