Zapowiada się emocjonujące pięściarskie show

Już 27 lutego w Radomiu odbędzie się wieczór, na który kibiców boksu nie trzeba dodatkowo zapraszać. Podczas gali - Bodweld Boxing Night obejrzymy w akcji m.in. Rafała Jackiewicza, czy radomianina Michała Żeromińskiego.

Na takie widowisko sympatycy pięściarstwa w Radomiu czekali dobrych kilka miesięcy. W końcu w sobotę 27 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ponownie pojawią się zawodowcy, by stoczyć wiele niezwykle ciekawie zapowiadających się walk.

Wprawdzie pojedynkiem wieczoru okrzyknięto starcie z udziałem byłego mistrza Europy - Rafała Jackiewicza z Bułgarem Stilianem Kostovem, ale radomskich fanów interesuje przede wszystkim powrót na ring Michała Żeromińskiego.

Ten w ostatnim czasie z powodu urazu kciuka musiał wiele miesięcy odpoczywać, ale jak sam mówi jest już gotowy do walki o swój dziesiąty triumf. - Nie mogę się już doczekać występu. Po kontuzji nie ma już śladu, a ja bardzo intensywnie przygotowuję się od pięciu miesięcy. W Radomiu przed swoją publicznością jeszcze nie przegrałem i liczę, że tak zostanie. Analizowałem już umiejętności rywala. Nie będzie to łatwy przeciwnik, ale liczę, że sobie poradzę - oznajmił popularny "Żeroma".

Jego przeciwnikiem będzie Marcin Cybulski, który legitymuje się bilansem ośmiu triumfów i pięciu porażek.

Bilety na galę można nabywać w sklepach Sprint, a także za pomocą portalu - ebilet.pl.