Trzecioligowe rezerwy Śląska Wrocław wyjechały na obóz, a wśród nich Flavio Paixao

W poniedziałek, 1 lutego piłkarze drugiej drużyny Śląska rozpoczęli kilkudniowy obóz przygotowawczy w Dzierżoniowie. Z zespołem pojechał karnie zesłany do rezerw Flavio Paixao.

Podopieczni Arkadiusza Batora w Dzierżoniowie będą trenować do najbliższej niedzieli. W trakcie zgrupowania zagrają dwa mecze kontrolne. Pierwszy 3 lutego z Sołą Oświęcim, a kolejny trzy dni później z Pogonią Oleśnica. Po powrocie do Wrocławia drugi zespół Śląska zagra jeszcze cztery kolejne sparingi z: Orłem Ząbkowice Śląskie, Piastem Żmigród, Polonią Świdnica i Odrą Opole.

Z drużyną w Dzierżoniowie trenuje Flavio Paixao. Przypomnijmy, że Portugalczyk został przesunięty do rezerw Śląska, po tym jak podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. Jego umowa z klubem z Oporowskiej wygasa w czerwcu 2016 roku.

Paixao zdobył już nawet pierwszą bramkę dla rezerw Śląska. Trafił w przegranym aż 1:7 meczu sparingowym ze Ślęzą Wrocław.

Kadra Śląska II na obóz przygotowawczy:

Maciej Badel, Tobiasz Jarczak, Krzysztof Cieśla, Karol Danielik, Miłosz Kubacki, Paweł Kohut, Mikołaj Kotfas, Piotr Godzwon, Rafał Kurzynoga, Rafał Mikła, Kamil Majgier, Maciej Matusik, Flavio Paixao, Adrian Mynarski, Adrian Repski, Adrian Sobczak, Mateusz Sobczak, Mateusz Stempin, Kamil Wrótny

Więcej o: