Lech Poznań - Legia Warszawa. Znamy ceny biletów na mecz mistrza z wicemistrzem

60 zł lub 90 zł trzeba zapłacić za bilet na marcowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa w 28 kolejce ekstraklasy. Kolejorz sprzedał już wszystkie miejsca w lożach platinum na to spotkanie.

Pojedynek mistrza Polski z wicemistrzem kraju został zaplanowany na weekend 19-20 marca. Tym razem gospodarzem będzie Lech Poznań, który jesienią wygrał przy Łazienkowskiej 1:0. Sprzedaż biletów na mecz przy Bułgarskiej rozpocznie się 7 marca, a my znamy już ceny biletów. Za wejście na I lub III trybunę trzeba będzie zapłacić 90 zł, a do tzw. Kotła oraz na IV trybunę - 60 zł.

Lech Poznań sprzedał już natomiast wszystkie miejsca w lożach platinum na Inea Stadionie na mecz z Legią Warszawa. Pozostały jeszcze bilety do strefy business lounge, gold oraz silver. W sprzedaży jest jeszcze około osiemdziesiąt biletów do loży gold. Nieco więcej dostępnych jest do strefy silver oraz business lounge. Wejściówki można kupować jedynie w pakiecie z meczem ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany w 29. kolejce ekstraklasy w weekend 2-3 kwietnia. Bilety do strefy gold kosztują 1,2 tys. zł, do silver są o połowę tańsze, a żeby zobaczyć oba mecze w business lounge za czteroosobowy pakiet należy zapłacić 5,2 tys. zł.

Więcej o: