Pierwszy rywal Włókniarza w Nice PLŻ przedstawił skład

W poniedziałek, podczas konferencji prasowej na opolskim Toropolu, działacze Hawi Racing Team podali skład drużyny, która jako Kolejarz Opole, w 2016 roku startować będzie w rozgrywkach Nice PLŻ.

Meczem z Kolejarzem Włókniarz rozpocznie sezon w Nice PLŻ. Drużyny zmierzą się w świąteczny poniedziałek 28 marca na torze w Opolu.

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że w 2016 roku w Kolejarzu startować będą Tomasz Rempała, Andriej Kobrin, Denis Gizatullin oraz trójka młodzieżowców - pozyskany z Włókniarza Adrian Woźniak, Tomasz Gąsior i Jędrzej Zając. Podczas poniedziałkowej konferencji padły kolejne nazwiska. Wśród nich znalazło się dwóch zawodników, którzy już w minionym sezonie mieli podpisane kontrakty z Hawi Racing Teem. To Szwedzi Kenny Wennerstam i Joel Andersson. Na współpracę w klubem zdecydował się również ich krajan Mathias Thoernblom. 24-latek w minionym sezonie reprezentował barwy Motoru Lublin i może być mocnym punktem zespołu.

Drugim polskim seniorem w składzie Kolejarza ma być Łukasz Przedpełski, starszy brat Pawła, młodzieżowego reprezentanta Polski. Trzeci senior to Michał Łopaczewski. On jednak podpisał z Kolejarzem umowę warszawską, bez aneksu finansowego. Takim samym kontraktem związał się z klubem z Opola Rosjanin Arslan Fajzullin. W zespole opolskim znalazło się również miejsce dla Niemca Valentina Grobauera.

Więcej o: