Prezentacja Pogoni odbędzie się w Walentynki. W przerwie meczu futsalu

Dzień przed inauguracyjnym spotkaniem Pogoni Szczecin z Koroną Kielce (15 lutego, g. 18) w hali Azoty Arena odbędzie się prezentacja Portowców.

14 lutego, o godzinie 14, futsalowa Pogoń '04 Szczecin zmierzy się z Gwiazdą Ruda Śląska. Meczowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a największą z nich będzie przedrundowa prezentacja piłkarzy Pogoni Szczecin. Ekstraklasowi zawodnicy zaprezentują się kibicom w przerwie spotkania Pogoni '04 i Gwiazdy. Za zgodą Futsal Ekstraklasy (która organizuje zawodową ligę futsalu) i Polskiego Związku Piłki Nożnej przerwa zostanie wydłużona i będzie to czas, gdy kibicom na parkiecie zaprezentują się piłkarze i trenerzy Pogoni Szczecin.

Fani Pogoni z hali nie wyjdą z pustymi rękoma

Dla fanów, którzy 14 lutego zjawią się w hali, piłkarze będą mieli oczywiście przygotowane niespodzianki. Już teraz warto wspomnieć, że tego dnia w kierunku trybun poleci kilkadziesiąt piłek z autografami. Każdy z piłkarzy oraz trenerów, a także wszyscy z szerokiego sztabu pierwszej drużyny wyekspediują w kierunku fanów podpisane futbolówki. Tego dnia premierę będzie miał też najnowszy plakat Pogoni, z fotografią Portowców wykonaną podczas sesji zdjęciowej w Turcji. Każdy kibic będzie mógł otrzymać poster, a część plakatów będzie wcześniej podpisana przez zawodników.

Azoty Arena ma się wypełnić do ostatniego miejsca

1000 bezpłatnych biletów na prezentację powędruje do kibiców, którzy jako pierwsi kupią karnet. Abonamentowicze ze specjalnymi biletami będą mogli w dniu meczu wejść na halę wejściem "VIP". Bilet na prezentację oczywiście uprawnia do wejścia na mecz Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin - Gwiazda Ruda Śląska oraz do zajęcia dowolnego miejsca na hali (poza sektorem VIP). Organizatorzy liczą, że tego dnia kibiców na hali będzie jednak nie tysiąc, a 5 razy więcej. Kto nie "załapie się" na bezpłatną wejściówkę, może zakupić bilet na mecz i prezentację w atrakcyjnej cenie. Dorośli zapłacą tylko 5 zł, uczniowie i studenci 3 zł, a dzieci do lat 7 na halę wejdą za darmo.