Wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski: Zamykamy kadrę. Zrobiliśmy to, co chcieliśmy

- Vladimira Volkova znamy od dawna. Zanim jeszcze pod naszą obserwację trafił Barry Douglas, interesowaliśmy się tym graczem - mówił wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski w materiale telewizji LechTV po transferze do Kolejorza czarnogórskiego obrońcy.

Piotr Rutkowski mówi, że Lech oglądał Vladimira Volkova kilka lat temu, gdy skauci Kolejorza pojechali do Mołdawii, gdzie grał w Sheriffie Tyraspol (lata 2009-2011). Lech podjął negocjacje, ale nie zdołał pozyskać tego piłkarza. Następnie Vladimir Volkov trafił do Partizana Belgrad, a stamtąd do ligi belgijskiej - KV Mechelen. - Rok temu, gdy Volkov opuszczał Partizana przebiło nas KV Mechelen i dopiero teraz dopięliśmy swego - mówi Piotr Rutkkowski w LechTV.

- Potrzebowaliśmy zawodników, którzy jak najszybciej wejdą do składu - dodaje. - Nie zostało dużo spotkań, muszą się jak najszybciej wkomponować. Dlatego zdecydowaliśmy się na zawodników doświadczonych.

Piotr Rutkowski zapowiedział także, że Lech zamyka kadrę. - Zrobiliśmy wszystko, co chcieliśmy zrobić - stwierdził. - Jesteśmy gotowi do walki i pogoni za czołówką.

źródło: Okazje.info

Więcej o: