W poniedziałek diagnoza Leandro, a w środę mecz z Pogonią

Po sobotnim sparingu piłkarze Radomiaka Radom, w niedzielę mieli wolne i odpoczywali, za to w poniedziałek na zajęciach stawią się dwukrotnie. Właśnie w tym dniu dowiemy się jak poważny jest uraz Rossi'ego Leandro.

Nie wynik, ani też postawa piłkarzy Radomiaka po sparingu ze Zniczem Pruszków -interesowały kibiców najbardziej. Kluczowym wydarzeniem była kontuzja jakiej pod koniec gry nabawił się najlepszy strzelec ligi Rossi Leandro. Jak się miało okazać po meczu, staw skokowy napastnika, nie napuchł na tyle by potrzebna była specjalistyczna pomoc lekarska, a zawodnik o własnych siłach powrócił do domu.

Dopiero w poniedziałek popularny Leo - podobnie zresztą jak i pozostali piłkarze Radomiaka - zamelduje się w klubie i wówczas będzie wiadomo, na ile poważny jest to uraz.

Właśnie w poniedziałek Zieloni odbędą dwie jednostki treningowe (do południa na siłowni, a po południu na boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSiR-u), i podobnie będzie we wtorek. Za to w środę, w kolejnym test meczu Zieloni wyjadą do Siedlec by tam zmierzyć się z I-ligową Pogonią. Początek o godz. 17.

Więcej o: