Nicki Bille Nielsen po debiucie w Lechu Poznań: Byłem blisko bramki. Następnym razem będzie już gol

Sparingowy mecz z chińskim zespołem Jangsu Suning był debiutem duńskiego napastnika Nicki Bille Nielsena w barwach Lecha Poznań. Nowy nabytek Kolejorza miał okazję bramkową, ale poza nią nie zaznaczył wyraźnie swej obecności w tym spotkaniu

Znacznie ciekawiej od Nicki Bille Nielsena prezentowali się inni gracze Lecha. Trzeba pamiętam jednak, że Duńczyk gra i trenuje z mistrzami Polski najkrócej, dołączył do zgrupowania w Hiszpanii już po środowym meczu towarzyskim z Dynamem Kijów i dopiero teraz miał okazję pierwszy raz zagrać z nowymi kolegami.

- Jestem tu dopiero od dwóch dni i miło mi się grało z nowym zespołem, ale muszę poznać schematy gry - mówił w materiale telewizji klubowej LechTV. Jak dodał, rozgrywanie tego typu sparingów jest dla niego bardzo istotne, gdyż ma okazję jeszcze przed startem ligi poznać grę Lecha i jego piłkarzy.

Nicki Bille Nielsen miał okazję do strzelenia gola. - Było blisko, ale strzelałem z ostrego kąta. Dostałem jednak dobre podanie - chwalił. - Następnym razem będzie gol.

Materiał nagrany przez LechTV znajduje się tutaj:

Więcej o: