Cerrad Czarni vs Lotos Trefl. Stawką meczu półfinał Pucharu Polski

W piątek 5 lutego we Wrocławiu rozpocznie się turniej Final Eight Pucharu Polski w siatkówce mężczyzn. W doborowym gronie są Cerrad Czarni Radom, którzy o półfinał imprezy zagrają z Lotosem Treflem Gdańsk

W turnieju zagra sześć drużyn z PlusLigi (czołowa szóstka po pierwszej rundzie sezonu zasadniczego) oraz dwie najlepsze ekipy z eliminacji. Są to pierwszoligowcy: GKS Katowice i SMS PZPS Spała. Podopieczni trenera Raula Lozano trafili na ubiegłorocznego zdobywcę pucharu, czyli gdański Lotos Trefl. Mecz radomian z gdańszczanami rozpocznie się w piątkowe popołudnie o godz. 15.30. W przypadku wygranej w ćwierćfinale, o awans do decydującego meczu, Cerrad Czarni zmierzą się z triumfatorem spotkania ZAKSA Kędzierzyn - Koźle vs Jastrzębski Węgiel.

Pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski 2016

Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom, ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice, PGE Skra Bełchatów - SMS PZPS Spała (wszystkie mecze w piątek). Sobotnie półfinały zaplanowano na 16 i 19, zaś niedzielny finał rozpocznie się o godz. 14.45.

Więcej o: