Sparing Lecha Poznań z Jiangsu Suning później niż planowano. W zespole rywali wykupiony za 27 mln z Chelsea... Ramires?

Sobotni sparing piłkarzy Lecha Poznań z chińskim Jiangsu Suning rozpocznie się pół godziny później niż pierwotnie planowano, czyli o godz. 16:30. Transmisja w Lech TV, relacja na poznan.sport.pl.

W sobotę piłkarze Lecha Poznań rozegrają drugi mecz kontrolny podczas zgrupowania w Hiszpanii. Ich rywalem będzie dziewiąty zespół chińskiej ekstraklasy, Jiangsu Suning. Spotkanie pierwotnie miało rozpocząć się o godzinie 16-tej, ale na prośbę sztabu szkoleniowego Kolejorza początek meczu został przesunięty o pół godziny.

W barwach Jiangsu przeciwko Lechowi Poznań być może zadebiutuje były piłkarz Chelsea Londyn, Brazylijczyk Ramires, którego Chińczycy trzy dni temu kupili za 27 milionów euro. Z kolei w zespole Kolejorza meczu z Jiangsu Suning po raz pierwszy będzie mógł zagrać duński snajper Nicki Bille Nielsen, który po podpisaniu kontraktu w środę dołączył na zgrupowanie. W akcji nie będzie można jednak zobaczyć Vladimira Volkova, który dopiero w sobotę ma podpisać kontrakt i wieczorem dołączyć do lechitów przebywających na Półwyspie Iberyjskim. Nie zagra też kontuzjowany Darko Jevtić.

Mecz Lecha z Jiansgu odbędzie się w ośrodku treningowym w Marbelli, położonym ok. 30 kilometrów od hotelu lechitów. Transmisję meczu przeprowadzi klubowa telewizja Lech TV, a tekstową relację na żywo będzie można śledzić na poznan.sport.pl.

W pierwszym sparingu podczas zgrupowania w Hiszpanii mistrzowie Polski przegrali z Dynamem Kijów 0:2

Więcej o: