ME w piłce ręcznej 2016. Są jeszcze bilety na mecz Polska - Szwecja we Wrocławiu [CENY]

W piątek o godz. 16 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się mecz Polska - Szwecja o 7. miejsce ME w piłce ręcznej 2016. W sprzedaży jest jeszcze sporo wejściówek na to spotkanie.

Po środowej wysokiej porażce reprezentacji Polski z Chorwatami 23:37, biało-czerwonym na ME w piłce ręcznej 2016 pozostała już tylko walka o 7. miejsce. Rywalem Polaków będą Szwedzi. Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 16 we wrocławskiej Hali Stulecia.

Kibice, którzy wybierają się na to spotkanie, nie muszą martwić się o wejściówki. Tych w sprzedaży jest całe mnóstwo. Do czwartku do godz. 11.30 Hala Stulecia na piątkowe spotkania nie była zapełniona nawet w połowie.

Przypomnijmy, że kupując bilet, będzie można obejrzeć oba piątkowe mecze. Najpierw o godz. 16 odbędzie się Polska - Szwecja o 7. miejsce, a potem o godz. 18 Francja - Dania o lokatę numer 5.

W sprzedaży są bilety niemal na wszystkie sektory. Najtańsze wejściówki można kupić już od 129 zł (sektory B1 i D1). Najwięcej biletów pozostało w cenie 169 zł (sektory B2, D2, i A1). W sprzedaży są jeszcze wejściówki w cenie 249 zł (sektor A1 i A2).

Bilety na mecz Polska - Szwecja i Francja - Dania można kupować za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl oraz w kasach Hali Stulecia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.