Broń przegrała sparing z Pilicą. W obu ekipach testowani gracze

W meczu kontrolnym trzecioligowych zespołów z regionu radomskiego piłkarze Broni Radom przegrali z Pilicą Białobrzegi. Oba gole rywale radomian zdobyli w pierwszej części spotkania

Dla Broniarzy środa była bardzo pracowita. Podopieczni trenera Grzegorza Dziubka najpierw zaliczyli regularny trening, a wieczorem rywalizowali w sparingu z Pilicą. Po raz pierwszy w ekipie z radomskich Plant wystąpił testowany stoper. To gracz z Ukrainy Wolodia Terentjew, który rundę jesienną spędził w Łódzkim Klubie Sportowym. Z kolei Pilica też sprawdzała Gracza z Ukrainy. Mowa o Jaroslavie Morozie, który w sparingu z Bronią już w 3 minucie zdobył gola. Tymczasem na 2:0 podwyższył Konrad Rudnicki. W teamie z Białobrzegów zagrał także Zbigniew Obłuski, który wrócił do Pilicy po półrocznym pobycie w Polonii Warszawa.

Po zmianie stron Broniarze, w szeregach których wystąpili głównie juniorzy, mieli swoje szanse na trafienia. Ale ani Dominik Leśniewski, a także Damian Kupisz i wspomniany Terentjew nie wykorzystali dogodnych okazji.

Broń Radom - Pilica Białobrzegi 0:2 (0:2). Bramki: Moroz (3.), Rudnicki (43.).

Broń: Prasek - Sokół, Stolarczyk, Terentjew, Chamerski, Sałek, Winsztal, Bojek, Pryciak, Dziubek, Kupisz oraz Leśniewski, Kupiec, Kumoch, Nowosielski.

Pilica: Wnukowski - Szewczyk, Moryc, Białecki, Karasek, Oziewicz, Rawski, Rudnicki, Barzyński, Hernik, Moroz, oraz Bolek, Bykowski, Jaszczak, Zawisza, Obłuski, Ziemnicki, Kacperkiewicz.

Więcej o: