Będą bezpłatne bilety na Copernicus Cup - wystarczy kibicować

12. lutego odbędzie się drugi Halowy Europejski Miting Lekkoatletyczny Copernicus Cup z udziałem gwiazd ?królowej sportu?. Zmagania w Toruniu zaplanowano oczywiście w Arenie Toruń.

Można skorzystać z bezpłatnych wejściówek na tę imprezę. Organizatorzy zawodów przygotowali pulę takich biletów dla zorganizowanych grup. Zgłoszenia można przesyłać do 30 stycznia.

Atrakcji nie zabraknie. Gwiazdy polskiej i światowej lekkoatletyki będą rywalizować w biegach na dystansach 60, 400 i 800 metrów, zobaczymy też konkurencje w skoku wzwyż i o tyczce, a także trójskoku i biegu na 60 metrów przez płotki. W biegu na 800 metrów rywalem Adama Kszczota, srebrnego medalisty mistrzostw świata z Pekinu, będzie Mohammed Aman - złoty medalista z Moskwy (2013) oraz z hal w Stambule (2012) i Sopocie (2014). W biegu weźmie także udział brązowy medalista olimpijski z Londynu Kenijczyk Timothy Kitum. Na dystansie 800 metrów kobiet zmierzą się między innymi Brytyjka Jenny Meadows oraz Joanna Jóźwik i Angelika Cichocka. W skoku o tyczce mężczyzn zobaczymy medalistów mistrzostw świata Pawła Wojciechowskiego i Piotra Liska. Organizację imprezy wspiera Urząd Marszałkowski.

Organizatorzy w ramach Klubu Kibica przygotowali pulę nieodpłatnych wejściówek na imprezę dla zorganizowanych grup. Zgłoszenia można dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej zgloszenia@efl.bydgoszcz.pl lub na fax. Biura Organizacyjnego Imprez (52 341 71 76) do 30 stycznia. Wejściówki są limitowane - decyduje kolejność zgłoszeń (formularz zgłoszeniowy http://kujawsko-pomorskie.pl/pliki/wiadomosci/20160105_klub/kartazglklubkibica.pdf ). W sprzedaży są także bilety indywidualne.

Więcej o: