Sparingi Lecha Poznań w Hiszpanii pokaże na żywo klubowa telewizja, relacje na poznan.sport.pl

Wszystkie sparingi, jakie piłkarze Lecha Poznań rozegrają podczas drugiego tegorocznego zgrupowania w Hiszpanii będą transmitowane przez klubową telewizję Lech TV. Relacje tekstowe przeprowadzimy także na poznan.sport.pl. Pierwsze starcie z Dynamem Kijów - już dzisiaj.

Mistrzowie Polski od poniedziałku przebywają na drugim tegorocznym zgrupowaniu, które odbywa się w hiszpańskiej miejscowości Alhaurin el Grande. Drużyna Jana Urbana ma w planach rozegranie tam aż czterech gier kontrolnych. Wszystkie pokaże na żywo klubowa telewizja Lech TV, którą można oglądać zarówno w sieci kablowej Inea, jak i w internecie. Relacje tekstowe ze wszystkich spotkań przeprowadzimy także na poznan.sport.pl.

Pierwszy sparing Kolejorz rozegra już w środę. I to z najsilniejszym rywalem. Będzie nim aktualny mistrz Ukrainy i zdobywca pucharu tego kraju, Dynamo Kijów, w barwach którego występuje były lechita, Łukasz Teodorczyk. Nie będzie jednak okazji do starcia byłego snajpera Lecha z nową strzelbą poznańskiego klubu Nickim Bille Nielsenem. Duńczyk dotrze bowiem do Hiszpanii dopiero późnym wieczorem. Początek sparingu Lecha z Dynamem Kijów o godz. 16.

Lech TV pokaże też pozostałe gry kontrolne Kolejorza. W sobotę 30.01 z chińskim Jiangsu Suning, w poniedziałek 01.02 z czeską Slavią Praga i w czwartek 04.02 z rosyjskim FK Krasnodar.

Więcej o: