Ruch Chorzów. Firma bukmacherska zaczyna wspierać niebieskich

STS, największa legalna firma bukmacherska w Polsce, nawiązał współpracę z Ruchem Chorzów.

Na co stać w tym sezonie Ruch Chorzów? Podyskutuj na Facebooku >>

W ramach umowy sponsorskiej materiały promujące STS pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Ruchu. Porozumienie będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.

- STS wspiera cały polski sport - zarówno na poziomie reprezentacyjnym oraz klubowym. Dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy ze Ruchem Chorzów. Liczymy, że nasze wsparcie pomoże klubowi w pewnym awansie do grupy mistrzowskiej Ekstraklasy - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Cieszymy się, że STS, który od lat z powodzeniem wspiera rozgrywki sportowe na najwyższym poziomie, ponownie obdarzył nas zaufaniem i dołączył do grona partnerów biznesowych Ruchu Chorzów. Czternastokrotny mistrz Polski to uznana marka i klub, którego popularność wykracza daleko poza granice naszego regionu, dlatego jesteśmy przekonani, że największa firma bukmacherska w Polsce będzie usatysfakcjonowana z nawiązania z nami współpracy - podkreśla Donata Chruściel, dyrektor ds. marketingu i PR Ruchu Chorzów.

Bukmacher przed każdym meczem dostanie pulę biletów oraz zaproszeń VIP, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w wybranych lokalach STS, a także na profilach firmy w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów w Chorzowie zorganizuje również specjalną strefę kibica.

Więcej o: