Stadion Wrocław. Nowy właściciel loży Super VIP

Nowym właścicielem loży Super VIP na Stadionie Wrocław został Elektrotim S.A., jeden z liderów rynku instalacji elektroenergetycznych w Polsce.

- Wynajęcie loży Super VIP na Stadionie Wrocław ma dla nas wymiar nie tylko prestiżowy, ale i praktyczny. Stadion znajduje w bliskiej odległości od siedziby firmy, dzięki temu rozszerzył nam się wachlarz możliwość podejmowania partnerów biznesowych, organizacji spotkań oraz szkoleń. Elektrotim S.A. posiada podmioty zależne na terenie całego kraju, ale ze względu na atrakcyjność i wiarygodność Stadionu Wrocław, zdecydowaliśmy się na wybór właśnie tej oferty - mówi Andrzej Diakun, prezes zarządu Elektrotim S.A.

Loże Super VIP są najbardziej prestiżowym produktem Stadionu Wrocław. To komfortowo i ekskluzywnie wyposażone, 12-osobowe pomieszczenia o powierzchni 40 m kw. zlokalizowane na trzecim poziomie stadionu, z dostępem do balkonu z komfortowymi krzesełkami. Właściciel loży Super VIP ma możliwość indywidualnego zaaranżowania przestrzeni, nieograniczony 24-godzinny dostęp do loży, dedykowane miejsca parkingowe, najwyższej jakości usługi cateringowe oraz indywidualną obsługą kelnerską. Jeden mecz w takiej loży kosztuje 8,5 tys. zł netto.

- Cieszy nas, że kolejna firma zdecydowała się na długoterminowy najem loży Super VIP. To najlepszy dowód na to, że Stadion Wrocław żyje dziś każdego dnia. Tworzenie dogodnych warunków dla biznesu jest dla nas bardzo istotne z punku widzenia naszego rozwoju i finansów - mówi Adam Burak, dyrektor marketingu i PR Stadionu Wrocław.

Aktualnie zajętych jest 11 z 13 lóż Super VIP. Pozostałe dwie loże wynajmowane są na pojedyncze wydarzenia. Niewykluczone jednak, że i one w najbliższym czasie zostaną wynajęte długoterminowo.

Więcej o: