Lech Poznań. Zobacz, jak strzela gole Nicki Bille Nielsen. Kibice Kolejorza zmontowali film [WIDEO]

Kibice Lecha Poznań zmontowali film z golami strzelanymi przez Nickiego Bille Nielsena. Duńczyk we wtorek przejdzie testy medyczne i jeśli je zda, to podpisze kontrakt z Kolejorzem.

Nicki Bille Nielsen gościł w Poznaniu w miniony weekend, wtedy to dopiął z Lechem Poznań szczegóły transferu z Esbjerg fB. Do załatwienia pozostały tylko formalności. Duńczyk jeśli tylko przejdzie we wtorek testy medyczne to podpisze z mistrzem Polski 2,5-letni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. W środę snajper dołączy na zgrupowanie Kolejorza w Hiszpanii.

Tymczasem kibice Lecha Poznań, którzy nie mogą doczekać się nowego napastnika w Kolejorzu, zmontowali film z bramkami zdobywanymi przez Nickiego Bille Nielsena. Ekscentryczny Duńczyk to prawdziwy piłkarski obieżyświat, który grał dotychczas w jedenastu klubach m.in. z Włoch, Hiszpanii, Francji, Danii i Norwegii. Nigdy nie strzelał jednak wielu goli. W ponad dwustu oficjalnych meczach ligowych trafił do siatki zaledwie 47 razy. To stosunkowo niewiele, choć Nicki Bille Nielsen równie często notuje asysty i bierze udział w zdobywaniu bramek przez jego zespoły. Czy teraz będzie strzelał dla Lecha Poznań?

Tak Nicki Bille Nielsen strzela gole:

 
Więcej o: