RCS Czarni podejmą Politechnikę. Mecz Młodej Ligi w piątek w Radomiu

Wcześniej niż planowano, bo już w najbliższy piątek 22 stycznia siatkarze RCS -u Cerrad Czarnych Radom rozegrają mecz w ramach Młodej Ligi. Podopieczni trenera Andrzeja Sitkowskiego zmierzą się z AZS-em Politechnika Warszawską

Początkowo mecz miał się odbyć w hali MOSiR-u w niedzielę. Ale już wiadomo, że ten termin nie jest aktualny. Derby Mazowsza o punkty w Młodej Lidze odbędą się wcześniej, bo w piątkowe popołudnie. Czarni pozostają gospodarzami zawodów, a mecz zostanie rozegrany w hali przy ul. Narutowicza. Początek rywalizacji o godz. 16. Wstęp jest bezpłatny.

- Zapraszamy kibiców do hali MOSiR -u. Doping nam się bardzo przyda. Walczymy o awans do play - off i wsparcie fanów może być dla naszego zespołu dodatkowym bodźcem do walki - mówił trener Sitkowski.

Warto dodać, że derby Mazowsza w Młodej Lidze zapowiadają się atrakcyjnie. Każde zwycięstwo zapewni Czarnym awans do rundy play - off. Przypomnijmy, że o medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23 powalczy po cztery najlepsze ekipy po sezonie zasadniczym z grup A i B.

Więcej o: