Tomasz Zimoch będzie zapowiadał tramwajowy przystanek Widzew-stadion?

Tomasz Zimoch, znany dziennikarz sportowy, który komentował mecze Widzewa w Lidze Mistrzów, zgodził się udzielić swojego głosu, by zapowiedzieć tramwajowy przystanek Widzew-stadion przy budującym się obiekcie przy al. Piłsudskiego

Pomysł zaproponowało kibicowskie stowarzyszenie OSK Tylko Widzew. To ciekawa inicjatywa, ponieważ żywiołowy komentarz Zimocha z meczu Widzewa z Broendby Kopenhaga i słynne już powiedzenie "Panie Turku, kończ pan ten mecz!" kojarzy niemal każdy kibic piłkarski w Polsce. - Jeśli to prawda, to jestem gotowy wziąć w tym udział - powiedział Radiu Łódź Zimoch. - Do zapowiedzi trzeba byłoby jednak coś dołączyć, nie tylko słowa Stadion Widzewa, ale też coś, co by się kojarzyło zarówno z Widzewem, jak i z tym szczególnym miejscem.

Co więcej, pomysł spodobał się także wiceprezydentowi Tomaszowi Treli. Jeśli ostatecznie koncepcja z Zimochem nie dojdzie do skutku, głosu mogą udzielić także Dariusz Postolski, były dziennikarz Radia Łódź, od lat komentujący mecze Widzewa lub Mikołaj Madej z Telewizji Polskiej.

 
Więcej o: