Ferie z Futbolem 2016: Ostatnie dwa dni zgłoszeń!

Jeszcze tylko w poniedziałek oraz we wtorek do godz. 11 przyjmowane będą zgłoszenia uczniów szkół gimnazjalnych i szkół średnich do XIV Ferii z Futbolem im. Adama Gołąba, czyli mistrzostw Kielc halowych szóstek piłkarskich.

Zbierzcie sześcioosobowy zespół i przyjdźcie do naszej redakcji zgłosić swój udział. Czekamy na drużyny z Kielc oraz okolic. Nie tylko młodych piłkarzy, ale bardzo mile widziane będą też pasjonujące się futbolem dziewczęta.

Zgłoszenia będziemy przyjmowane w poniedziałek (w godz. 10-17) oraz we wtorek 19 stycznia (godz. 9-12). Tradycyjnie w siedzibie "Wyborczej" przy Rynku 16 w Kielcach. Zgłaszać się można w dwóch kategoriach turniejowych - gimnazjaliści (urodzeni w 2000 roku lub młodsi, w tej grupie mogą grać też uczniowie szkół podstawowych) oraz licealiści.

Wymyślcie nazwę drużyny, a wasz kapitan niech przyniesie kompletną listę grających (na niej imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i telefon kontaktowy kapitana). Zweryfikujemy ją na podstawie aktualnych legitymacji szkolnych lub innego dokumentu ze zdjęciem (apelujemy, by nosić je później na mecze).

Rywalizować jak co roku będziemy - dzięki uprzejmości dyrekcji - w hali ZSP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach. W pierwszym tygodniu ferii będziemy grać od środy 20 stycznia do piątku, a w drugim tygodniu - od poniedziałku do środy 27 stycznia. Jak zwykle będą eliminacje w grupach i faza pucharowa (podział grup i terminarz znajdziecie we wtorek 19 stycznia po godzinie 15 na stronach kielce.sport.pl oraz radio.kielce.pl). Na najlepszych czekać będą atrakcyjne nagrody.

Wszystko jasne? Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to piszcie mailowo na sport@kielce.agora.pl.

Więcej o: