Barry Douglas odejdzie z Lecha Poznań do Turcji? Kibice zdążyli już pożegnać Szkota filmem z jego najlepszymi zagraniami

Barry Douglas prawdopodobnie odejdzie z Lecha Poznań i trafi do tureckiego Konyasporu. Jeden z kibiców przygotował już dla Szkota pożegnalny film, który jest kompilacją najlepszych zagrań Douglasa w barwach aktualnego mistrza Polski.

Tureckie media donoszą, że Barry Douglas jest już bardzo bliski podpisania kontraktu z Konyasporem , a do oficjalnego ogłoszenia transferu ma dojść w ciągu kilku kolejnych dni. Kontrakt Szkot z Lechem Poznań wygasa w czerwcu tego roku, ale siódma drużyna tureckiej ekstraklasy chce go już zimą. Nie wiadomo jednak ile Turcy są w stanie za niego zapłacić. Zainteresowana sprowadzeniem Barry'ego Douglasa jest także Legia Warszawa.

Według informacji "Super Expressu" lewy obrońca mistrza Polski miał niedawno otrzymać telefon z pogróżkami. Douglas miał usłyszeć, że lepiej dla niego, by plotki o przejściu do Legii się nie potwierdziły. Wcześniej atmosferę w Poznaniu swoim przejściem z Lecha do Legii podgrzał Kasper Hamalainen. Poznańscy kibice podczas treningów lechitów wywiesili transparent "Hamalainen k.. stara. Następnego czeka kara", który miał zniechęcić piłkarzy do podobnych ruchów transferowych. W orbicie zainteresowań wicemistrza Polski oprócz Douglasa jest też Marcin Kamiński.

Jeden z fanów Lecha Poznań wyprzedził oficjalne potwierdzenie transfer Douglasa do Konyasporu i stworzył dla niego pożegnalny film. Kompilacja najlepszych zagrań Szkota obfituje w gole strzelone bezpośrednio z rzutów wolnych i efektowne asysty.

 
Więcej o: