Energia Kozienice też jest, po pierwszych zajęciach

Piłkarze III-ligowej Energii Kozienice zajęcia przygotowawcze do wznowienia rundy wiosennej rozpoczęli najpóźniej ze wszystkich III-ligowców. Pod okiem trenera Pawła Potenta w ostatnim tygodniu, trenowało większość piłkarzy, którzy grali w Energii jesienią.

W sumie w inauguracyjnym treningu kozieniczan udział wzięło 19 zawodników. Wśród zdecydowanej większości piłkarzy, którzy bronili barw klubu w rundzie jesiennej, pojawiło się również kilku młodzieżowców, głównie z radomskiego Młodzika, a także dwóch bramkarzy. Wszystko dlatego, że Energia podziękowała za dotychczasową współpracę Jakubowi Zolechowi, a więc jednemu z golkiperów klubu.

Ponadto w Kozienicach kibice nie zobaczą również Dominika Wolskiego (trenuje w Centrum Radom) i Michała Bojka, któremu z kolei, zakończył się okres wypożyczenia z radomskiej Broni.

Przez sześć najbliższych tygodni kozieniczanie na zajęciach spotykać się będą codziennie (od poniedziałku do piątku), a dopiero po tym okresie szkoleniowiec Paweł Potent, przewidział jeden dzień wolnego.

Pierwszym sparingpartnerem Energii, będzie Sparta Jazgarzew, a do meczu dojdzie 23 stycznia.

Więcej o: