Skandal w Dębicy. Zobacz jak Piotr Świerczewski chce uderzyć prezesa Poloneza Wiedeń [FOTO]

Piotr Świerczewski skandalicznie zachował się podczas turnieju charytatywnego w Dębicy. Były reprezentant Polski, a obecnie asystent trenera kadry młodzieżowej uderzył prezesa Poloneza Wiedeń, który stracił przytomność.

Chcesz wiedzieć wszystko o sporcie na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Całe zdarzenie miało miejsce początkiem stycznia podczas VI Międzynarodowego Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy. Piotr Świerczewski grając w zespole Reprezentacji Artystów Polski w meczu grupowym z Polonezem Wiedeń uderzył zawodnika drużyny przeciwnej . Był to prezes austriackiego zespołu. Po uderzeniu stracił on przytomność. Chwilę później odzyskał świadomość, a Świerczewskiego nie było już na boisku. Drużyna RAP-u przeprosiła i oddała mecz walkowerem. Zawodnicy z Wiednia nie wyszli już na boisko.

Były reprezentant Polski, który w kadrze rozegrał 70 spotkań we wtorek wystosował oficjalne pismo z przeprosinami . - Popełniłem czyn karygodny - pisze w oświadczeniu zamieszczony na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zdjęcie Świerczewskiego próbującego uderzyć prezesa Poloneza Wiedeń zostało zamieszczone na koncie na Facebooku Liga Będzie Ciekawska .

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: