Puchar prezesa radomskiej Broni dla młodych piłkarzy z Ostrowca

Dwudniowe zawody w halowej piłce nożnej (dla rocznika 2003) Campeon.pl o puchar prezesa Broni Radom gościły w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 13 w Radomiu. Wśród dziesięciu uczestniczących drużyn najlepsi okazali się zawodnicy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Pomysłodawca imprezy, czyli trener młodych piłkarzy Broni Tomasz Dziubiński zaprosił do rywalizacji dziesięć zespołów z Radomia i naszego regionu oraz ekipy z województw świętokrzyskiego i lubelskiego. W trakcie dwóch dni rozegrani łącznie 40 meczów, a zawodnicy zdobyli grubo ponad sto goli. Najlepsi okazali się młodzi futboliści KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. na drugim miejscu uplasował się MSPN Radomiak Radom. Obie drużyny rozegrały ostatni mecz turnieju. Radomiak prowadził 1:0 i na 5 minut przed końcem to radomianie byli triumfatorami. Ale KSZO walczyło do końca, wyrównując na 1:1. Mimo frontalnego ataku Zieloni nie zdołali strzelić zwycięskiego gola. Wynik nie uległ już zmianie, a to oznaczało, że ekipa z Ostrowca, okazała się najlepsza w zawodach (wynikało to z turniejowej tabeli). Najniższy stopień podium przypadł MKS -owi Piaseczno.

Końcowa kolejność: 1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 2. MSPN Radomiak Radom, 3. MKS Piaseczno, 4. Młodzik Radom, 5. SP Radomiak, 6. Broń Radom (Biała), 7. Wisła Puławy, 8. Chojniak Wieniawa, 9. Zwolenianka Zwoleń, 10. Broń Radom (Czerwona).