Bądź gotowy do sezonu. Karnety na żużel już w sprzedaży

Jeszcze trzy miesiące pozostały do rozpoczęcia sezonu w żużlowej PGE Ekstralidze, ale kibice Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra już mogą kupować karnety na mecze swojej drużyny.

Właśnie ruszyła sprzedaż stałych wejściówek na sezon 2016. Zielonogórski klub, wzorem ubiegłych lat, przygotował dla kibiców ciekawą ofertę. Zakup karnetu to przede wszystkim wyraz przywiązania do drużyny, ale gwarantuje on nie tylko możliwość obejrzenia na stadionie siedmiu meczów, ale również dodatkowe korzyści. Dla przykładu, możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów programu Falubaz Family, czy pierwokup oraz 10 zł zniżki na zakup biletów na spotkania fazy play-off.

W tym roku zielonogórski klub powraca do sprawdzonej procedury z wykorzystaniem voucherów, która umożliwi swobodny zakup i dysponowanie karnetem, np. przez sprawienie atrakcyjnego prezentu. W tym przypadku dopiero w następnym kroku wyrobimy lub aktywujemy w siedzibie klubu tzw. kartę kibica, będącą nowoczesnym karnetem.

Pierwokup karnetów

Wszyscy posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mają zagwarantowaną rezerwację miejsca z 2015 r. do 1 marca. W celu skorzystania z tej opcji należy potwierdzić rezerwację w momencie zakupu. W przypadku chęci zmiany miejsca należy wcześniej anulować rezerwację, a następnie wybrać nowe miejsce.

Gdzie kupić?

Kolejny rok z rzędu sprzedaż karnetów prowadzona jest w serwisie internetowym biletynafalubaz.pl. W wygodny sposób każdy kibic może wybrać swoje ulubione miejsce oraz zapłacić za karnet.

Ceny karnetów

Strefa zielona: normalny - 250 zł, ulgowy - 190 zł (miejsca numerowane, sektory K1-K10; 7 meczów PGE Ekstraligi - runda zasadnicza + imprezy młodzieżowe);

Strefa żółta: normalny - 250 zł, ulgowy - 190 zł (miejsca numerowane, sektory B-G; 7 meczów PGE Ekstraligi - runda zasadnicza + imprezy młodzieżowe);

Strefa czerwona: normalny - 330 zł, ulgowy - 270 zł (miejsca numerowane, sektory A1-A2; 7 meczów PGE Ekstraligi - runda zasadnicza + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe);

Strefa srebrna: normalny - 330 zł, ulgowy - 270 zł (miejsca numerowane, sektory I-J; 7 meczów PGE Ekstraligi - runda zasadnicza + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe);

Strefa kolorowa: karnet dziecięcy - 30 zł (miejsca numerowane, 7 meczów PGE Ekstraligi - runda zasadnicza + sparingi przedsezonowe + imprezy młodzieżowe).

Punkt Obsługi Kibica

Stacjonarna sprzedaż karnetów odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica na stadionie przy ul. Wrocławskiej. W tym miejscu kibice nie tylko mogą kupić karnet, ale przy pomocy pracowników klubu przejdą przez wszystkie etapy jego aktywacji oraz wyrobią Kartę Kibica. POK znajduje się na pierwszym piętrze budynku klubowego (sala konferencyjna) i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 oraz w wybrane soboty w godz. 10-14 (w styczniu 23.01 i 30.01).

Falubaz Family

Nowością w sezonie 2016 jest rozszerzenie programu lojalnościowego Falubaz Family dla wszystkich posiadaczy karnetów. Do tej pory z wielu atrakcyjnych zniżek korzystali wyłącznie posiadacze Złotych Kart Kibica. Od 1 lutego dostęp do największego w tej części Polski programu lojalnościowego, skierowanego do kibiców będą mieć wszyscy karnetowicze. Tym samym zakup karnetu można potraktować jako inwestycję, która zwróci się w momencie korzystania z atrakcyjnych ofert partnerów programu. Aktualnie w gronie partnerów klubu jest ponad 100 firm.

Karnety na raty

Po raz kolejny klub umożliwia zakup karnetu w formie ratalnej. Aby z niej skorzystać, należy zakupić karnet przez serwis biletynafalubaz.pl i w ostatniej fazie procesu wybrać odpowiednią formę płatności. Karnet można kupić także korzystając z karty programu MyBenefit. W tym celu należy zgłosić taką opcję przed rozpoczęciem procesu zakupu w Punkcie Obsługi Kibica.

Zamówienia zbiorowe

W tym roku klub wrócił do sprawdzonej procedury z wykorzystaniem voucherów, która umożliwi swobodny zakup i dysponowanie karnetem, np. przez sprawienie atrakcyjnego prezentu. Zakłady pracy oraz inne podmioty, chcące złożyć zbiorowe zamówienie na karnet powinny skontaktować się z klubem drogą mailową (klub@zuzel.zgora.pl) lub osobiście w siedzibie klubu na stadionie przy ul. Wrocławskiej w godz. 8-15.

Pytania dotyczące karnetów na sezon 2016 można wysyłać na adres bilety@zkzssa.pl.

LIGA WYSTARTUJE 8 KWIETNIA. PIERWSZE DERBY 22 MAJA

EKANTOR.PL NOWYM SPONSOREM TYTULARNYM FALUBAZU

NOWY SZTAB SZKOLENIOWY FALUBAZU. JUŻ BEZ DUDKA I FRĄTCZAKA

AUSTRALIJCZYK DOYLE NOWYM

Więcej o: