GKS Katowice. Grzegorz Goncerz jednak zostanie? Dariusz Motała: Jestem dobrej myśli

- Jestem dobrej myśli... - tak o szansach na nowy kontrakt Grzegorza Goncerza z GKS-em Katowice mówią zarówno sam zainteresowany, jak i Dariusz Motała, menedżer pierwszoligowca.

W GKS-ie Katowice początek zimowego okienka transferowego przyniósł przede wszystkim spekulacje na temat przyszłości Rafała Pietrzaka, który - co wiemy już od kilku dni - najpóźniej w lipcu przeniesie się do Wisły Kraków. Najważniejszą informacją trwającej zimy będzie jednak ta dotycząca przyszłości Grzegorza Goncerza. Kapitan GieKSy i jednocześnie król strzelców pierwszej ligi wciąż nie zdecydował bowiem, gdzie zagra w nowym sezonie. A na stole cały czas leży oferta przedłużenia wygasającej z końcem sezonu umowy z GKS-em...

- Myślę, że do piątku będziemy mieli odpowiedź Grześka. Jestem dobrej myśli. Z drugiej strony wiadomo, że piłka to biznes. Wszystko może się zdarzyć - mówi Dariusz Motała, menedżer klubu. Co na to zaś sam zainteresowany? - Rozmowy trwają. Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższych dniach. Żadnej deklaracji dziś nie złożę - podkreśla.

Więcej o: