Cracovia, Termalica, Rafał Sonik, Kamil Stoch wspierają #WOŚP2016

Tradycyjnie jak co roku na początku stycznia sportowcy i kluby piłkarskie biorą udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zwykle przekazują na licytację sportowe pamiątki, trofea lub koszulki.

Tak właśnie zrobiła Cracovia. Do wylicytowania jest koszulka Bartosza Kapustki z podpisami całej drużyny oraz bluza hokejowa zdobywców Pucharu Polski także z autografami drużyny.

O godz. 9.40 bluza kosztowała 255 zł - TU mozna licytować

A koszulka Kapustki - 710 zł - LICYTACJA TU .

W 24. Finał WOŚP włączyła się również Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Na zorganizowanych z tej okazji imprezach i aukcjach w Żabnie i Tarnowie do kupienia są koszulki i plakat z autografami piłkarzy oraz szaliki beniaminka ekstraklasy.

Także indywidualni sportowcy z Krakowa włączyli się w WOŚP. Można licytować kosuzlkę z autografem kolarza Rafała Majki TU . Są też pamiątki związane z Justyną Kowalczyk. Kamil Stoch przekazał dres, kask i gogle (wszystko z autografem). Do znalezienia TU .

Także Rafał Sonik, zwycięzca Dakaru 2015 bierze udział w WOŚP. Na licytację trafiła kostka granitu z logo Beduina. TU LICYTACJA

Bluza Agnieszki Radwańskiej z autografami: Andy'ego Murraya, Nicka Kyrgiosa i innych. Dodatkowo kalendarz i kubek Oficjalnego Polskiego Fan Clubu Agnieszki Radwańskiej z autografem Agnieszki. AUKCJA

Chcieliśmy też napisać o udziale innych małopolskich klubów w WOŚP, ale na oficjalnych stronach Wisły SA, Wisły Can-Pack, TS Wisły, Polskiego Cukru Muszynianki, Garbarni Kraków, Speedway Wandy, Sandecji Nowy Sącz czy Hutnika Kraków nie ma na ten temat informacji.

Co zrobią wiosną Cracovia i Wisła
Więcej o: