Trener Siara i jego podopieczni z Pilicy już trenują

Dokładnie w czwartek 7 stycznia na pierwszych zajęciach spotkali się piłkarze Pilicy Białobrzegi. W treningu wzięli udział m.in. Zbigniew Obłuski i Arkadiusz Oziewicz.

W porównaniu do poprzednich okresów przygotowawczych w Pilicy, trener Mirosław Siara mógł w czwartek odetchnąć z ulgą. Otóż na premierowych zajęciach, pojawiła się zdecydowana większość zawodników, którzy w rundzie jesiennej rywalizowali na boiskach III ligi gr. łódzko - mazowieckiej w barwach Pilicy.

Wprawdzie na próżno, podczas nich było szukać Igora Jaszczaka i Andrzeja Krajewskiego, ale i oni już w najbliższych dniach będą uczestniczyć w przygotowaniach.

Ponadto z zespołem do rundy rewanżowej przygotowują się dobrze znani miejscowym sympatykom: Zbigniew Obłuski i Arkadiusz Oziewicz.

Ten pierwszy jesienią grał dla Polonii Warszawa, a w poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem Pilicy. Właśnie brak egzekutora w pojedynkach jesiennych był w Białobrzegach najbardziej widoczny.

Od poniedziałku na kolejnych zajęciach pojawiać się będą również inni testowani piłkarze. Klub zainteresowany jest głównie obsadą pozycji ofensywnych.

Więcej o: