Kadra Pogoni na pierwszy obóz w Pogorzelicy

Sztab szkoleniowy Pogoni po dzisiejszym sparingu z Arkonią Szczecin (8:1) podał kadrę na pierwsze zgrupowanie w Pogorzelicy, które rozpocznie się w poniedziałek. Pojedzie 31 zawodników.

Portowcy w ośrodku Sandra SPA będą przebywać do 16 stycznia. Następnie otrzymają dzień wolnego, aby od 18 stycznia zameldować się na drugim zgrupowaniu w Pogorzelicy. W zgrupowaniu wezmą także udział zawodnicy kontuzjowani, którzy wracają do zdrowia.

Nad polskie morze nie pojadą Patryk Małecki oraz Takuya Murayama. Ten pierwszy zostanie wkrótce zawodnikiem Wisły Kraków, a Japończyk przebywa na testach w Irtyszu Pawłodar (drużyna z Kazachstanu).

Pełna kadra na zgrupowanie:

Bramkarz: Dawid Kudła, Jakub Słowik, Bartosz Piotrowski, Adrian Henger.

Obrońcy: Jarosław Fojut, Jakub Czerwiński, Ricardo Nunes, Sebastian Rudol, Mateusz Lewandowski, Sebastian Murawski, Hubert Matynia, Błażej Chouwer, Michał Stańczyk.

Pomocnicy: Rafał Murawski, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak, Karol Danielak, Mateusz Matras, Marcin Listkowski, Michał Walski, Miłosz Przybecki, Jakub Piotrowski, Dawid Kort, Ádám Gyurcsó, Robert Obst, Konrad Bartoszewicz, Rafał Maćkowski (dołączy w trakcie)

Napastnicy: Łukasz Zwoliński, Wladimer Dwaliszwili, Patryk Paczuk, Adam Nagórski (testowany).

Copyright © Agora SA